Zdajemy sobie sprawę, że zwroty i reklamacje towaru bywają trudne i skomplikowane dlatego zrobiliśmy co w naszej mocy by ułatwić Wam cały ten proces.

Na zgłoszenie oświadczenia o rezygnacji każdego towaru zakupionego w sklepie online masz aż 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

INSTRUKCJA ZWROTU

 1. Zarejestruj swój zwrot poprzez wypełnienie formularza zwrotu, który znajdziesz poniżej.
 2. W celu usprawnienia procedury zwrotu przygotuj fakturę, którą otrzymałeś do zamówienia.
 3. Zwrotu towaru możesz dokonać za pośrednictwem naszego kuriera lub wybrać inny, najbardziej dogodny dla Ciebie sposób.
 4. Następnie zapoznaj się z instrukcją pakowania. Pamiętaj proszę, że zwrot musi być dokonany w oryginalnym opakowaniu. Jeśli nie masz go pod ręką, zawsze możesz je u nas zamówić.
 5. Masz wątpliwości dotyczące pakowania? Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy, jak to zrobić.

  UWAGA! Jeśli źle zabezpieczysz produkt i ulegnie on zniszczeniu, nie będziemy mogli zwrócić Ci pieniędzy.

 6. Dla swojego bezpieczeństwa zrób zdjęcie zapakowanego produktu przed przekazaniem go kurierowi.
 7. Na koniec przekaż zwracany towar kurierowi.
 8. Firma kurierska odebraną od Ciebie przesyłkę dostarczy na nasz magazyn, gdzie zarejestrujemy zwrot i sprawdzimy produkt. Należność zwracamy najpóźniej do 14 dni od dostarczenia Twojego produktu na magazyn.

  Wysłanie zwrotu przez naszego kuriera odbywa się według stawek z cennika. Kwota ta zostanie odliczona od zwracanej Ci kwoty.

  Możesz też samodzielnie nadać przesyłkę na adres:

  Wajnert Meble sp. z o.o.
  Ul. Kolejowa 29,
  56-513 Międzybórz

  UWAGA: koszt przesyłki zwrotnej ponosi klient

 9. Jeżeli produkt nie był zgodny z Twoimi oczekiwaniami, możesz złożyć nowe zamówienie i spróbować czegoś innego 😊Formularz zwrotu zamówienia

Formularz zwrotuJa, niżej podpisana/-y niniejszym informuję o odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących towarów:


 

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy oraz wzór formularza odstąpienia od umowy

Konsumentom przysługuje 30 dniowe prawo do odstąpienie od umowy. Prawo to przysługuje również osobom fizycznym zawierającym umowę bezpośrednio związaną z ich działalnością gospodarczą, gdy z treści tej umowy wynika, że nie ma ona dla tych osób charakteru zawodowego wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej przez nich działalności gospodarczej, udostępnionego na podstawie przepisów o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Pozostałym przedsiębiorcom prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje.

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie towaru lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie towaru.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (Wajnert Meble Sp. z o.o., Kolejowa 67, 56-513 Międzybórz, Polska, bok@mocohome.pl, telefon: 48 62 59 96 740 o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na naszej stronie internetowej: https://mocohome.pl/content/6-zwroty. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania towaru lub do czasu dostarczenia nam dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam towar, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo towar przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów. Wysokość tych kosztów szacowana jest maksymalnie na kwotę około 500 PLN.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości towaru wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje w odniesieniu do:

 • Umów, w których przedmiotem świadczenia jest towar nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.