Zespół MocoHome

Miłośnicy dobrego designu

MOCO HOME powstało dzięki spotkaniu miłośników dobrego designu. To zaowocowało wyjątkową przyjaźnią i współpracą, której efektem są projektowane i produkowane przez nas meble. Jesteśmy zgranym zespołem, który się doskonale uzupełnia i wzajemnie inspiruje. MOCO HOME jest wyrazem naszych potrzeb i marzeń. Naszym celem było stworzenie marki oraz kolekcji o wyjątkowym charakterze.

Każdy nasz projekt tworzymy z ogromną starannością i zaangażowaniem. Zanim zdecydujemy się na wprowadzenie go do sprzedaży, dokładnie go testujemy, sprawdzamy czy spełnia on nasze oczekiwania estetyczne, a przede wszystkim czy zgodnie z założeniami, jest wygodny i funkcjonalny. Stawiamy na kunszt wykonania, niezrównaną precyzję oraz wyjątkowe materiały.

Jesteśmy zgodni, że meble powinny pasować do stylu życia i osobowości klientów.

See a difference – zobacz różnicę

W MOCO HOME wierzymy, że każda zmiana w wystroju wnętrza robi wielką różnicę. Wierzymy, że mniej znaczy więcej, dlatego nasza kolekcja łączy w sobie prostotę, wygodę oraz ponadczasowy styl, z jednoczesnym dbaniem o ochronę środowiska. Projektujemy dla młodych, pewnych siebie i otwartych na nowości ludzi. Mamy nadzieje, że pokochasz MOCO tak samo jak my!

Nowy wymiar obsługi

W MOCO HOME chcemy też nadać nowy wymiar komfortowi Twoich zakupów. Naszym głównym celem jest uwolnienie Cię od tego stresu i sprawienie by oczekiwanie na wymarzony mebel było przyjemnością.

DORADZIMY I ODPOWIEMY NA KAŻDE TWOJE PYTANIE

Nasz zespół będzie dla Ciebie wsparciem podczas całego procesu zakupu. Możesz skontaktować się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób - poprzez e-mail, LiveChat lub telefonicznie.

DOSTARCZYMY ZA DARMO NAWET W 72 h

Zamów swój ulubiony mebel, a my wyślemy go gdziekolwiek jesteś – w całej Polsce - zupełnie za darmo. Dostawa w 72h dotyczy mebli odpowiednio oznaczonych na naszej stronie.

WNIESIEMY, ZMONTUJEMY I ZUTYLIZUJEMY ZBĘDNE OPAKOWANIE

Wiemy, że wnoszenie mebli to wymagające fizycznie zajęcie, które wymaga szczególnej ostrożności. Dlatego, aby nie dopuścić do uszkodzenia wnętrza mebla i nadwyrężenia Twojej kondycji, oferujemy dodatkowe usługi: wnoszenia, montażu, oraz wyniesienia niepotrzebnych kartonów. Bliskie naszemu sercu jest podejście zero waste, dlatego niechcianym kartonom dajemy drugie życie.

GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW I OCHRONĘ TWOICH DANYCH

Płatności dokonywane przez naszą platformę są w 100% bezpieczne. Jeśli Twój zakup Cię nie satysfakcjonuje, możesz dokonać jego zwrotu w ciągu 30 dni. Po otrzymaniu przedmiotu środki zwrócimy na Twoje konto. 24 m-ce gwarancji masz u nas w standardzie. Dbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Więcej o polityce prywatności możesz dowiedzieć się tutaj.