Kolekcja mebli wypoczynkowych DAGLAS

Daglas

Filtruj według

Kolor

Szerokość

Wysokość

Głębokość

Filtruj
W magazynie
EEEEEE main
Cena

3 969,00 zł

Dostępny:Brak na magazynie

Nowoczesny narożnik Daglas to idealna propozycja dla osób, które planują urządzić salon wpisujący się w najnowsze trendy. Dzięki unikalnemu wzornictwu otomany doskonale podkreśli unikalny charakter Twojego wnętrza. Warto jednak zaznaczyć, że narożnik Daglas , to nie tylko genialny wygląd.

W magazynie
D21404 main
Cena

3 799,00 zł

Dostępny:Brak na magazynie

Narożnik Daglas, to propozycja dla osób ceniących minimalistyczny styl wnętrz. Oczywiście minimalistyczny styl narożnika nie musi oznaczać, że będzie on niewygodny. Jest wręcz przeciwnie - narożnik Daglas to bardzo komfortowy mebel i idealnie nadaje się do salonu.

W magazynie
fcebcc main
Cena

3 799,00 zł

Dostępny:Brak na magazynie

Nowoczesny i minimalistyczny narożnik Daglas, to doskonała propozycja dla osób poszukujących wygodnego narożnika, który wprowadzi do ich salonu niepowtarzalnego charakteru. Doskonale wpisze się w nowoczesne wnętrza o prestiżowym look'u. Jego idealne proporcje oraz wysoka jakość wykonania gwarantują maksymalną satysfakcję z zakupu.

W magazynie
eeeeee main

Duża pufa Daglas L

73cm x 73cm
Cena

589,00 zł

Dostępny:Brak na magazynie

Kwadratowy puf Daglas L to praktyczny element stojący, który może odgrywać rozmaite role w zależności od ustawienia w salonie i pozostałego umeblowania wnętrza.